osiągnięcia Sportowe
rok szkolny 2017/2018

Powiatowa Licealiada w Futsalu Chłopców
II miejsce drużyna: Jakub Kreft Is, Karol Machula IIs, Marcin Waldach IIIb, Dawid Czerwionka IIIs, Maciej Kruża IIIs, Patryk Melzer IIIs, Antoni Rożek IIIs, Partyk Stencel IIIs, Paweł Szypuła IIIs, Mateusz Środecki IIIs
Opiekun: Sobiesław Przybylski

Licealiada w Szachach
V miejsce drużyna: Igor Warias Ib, Jakub Miotke Ic, Irmina Majchrzak IIIb, Patryk Czerewatyj-Wyszecki Id
Opiekun: Grażyna Skrobecka

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Badmintonie Dziewcząt
III miejsce drużynowo: Agata Kupferschmidt IIs, Zofia Topp IIs, Weronika Tomaszewska IIIc
Opiekun: Jarosław Tomaszewski

rok szkolny 2016/2017

Wojewódzka Licealiada w Drużynowych Biegach Przełajowych
II miejsce drużyna: Bartłomiej Ogdowski Ib, Grzegorz Żurek Ib, Karol Lipiński Is, Michał Jarliński IIc, Michał Hajduk IIs, Damina Talaśka IIIs
XI miejsce w biegu indywidualnym: Zofia Topp Is
XVI miejsce w biegu indywidualnym: Oliwia Kreft II
Opiekun: Piotr Taube

Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Nożnej Chłopców w Piłce Nożnej Chłopców 6-osobowej
I miejsce drużyna: Karol Machula Is, Michał Talarczyk Is, Kacper Truszczyński Is, Dawid Czerwionka IIs, Michał Hajduk IIs, Patryk Melzer IIs, Patryk Stencel IIs, Michał Gajos IIIs, Sebastian Grzenkowicz IIIs, Damian Talaśka IIIs
Opiekun: Sobiesław Przybylski

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Piłce Nożnej
I miejsce: Karol Machula Is, Michał Talarczyk Is, Kacper Truszczyński Is, Dawid Czerwionka IIs, Maciej Kruża IIs, Patryk Niemiec IIs, Patryk Stencel IIs, Paweł Szypuła IIs, Michał Gajos IIIs, Sebastian Grzenkowicz IIIs, Damian Talaśka IIIs
Opiekun: Sobiesław Przybylski

Powiatowa Licealiada w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
III miejsce: Zofia Topp Is, Oliwia Kreft IId
Opiekun: Sobiesław Przybylski, Piotr Taube

Powiatowa Licealiada w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców
I miejsce: Grzegorz Żurek Ib ,Karol Lipiński Is, Michał Jarliński
IIc
Opiekun: Sobiesław Przybylski, Piotr Taube

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt
I miejsce drużyna: Natalia Pastschull Id, Agata Kupferschmidt Is, Jagoda Ronkowska Is, Martyna Sipajło Is, Michelle Kurzyk IIs, Nadia Olczyk IIs, Weronika Szczypior IIs, Marta Wodzińska IIs, Paulina Żyła IIs, Weronika Lasota IIIs
Opiekun: Kordian Zabrocki

Powiatowe Mistrzostwa Koszykówki Chłopców
I miejsce drużyna: Dariusz Każmierczak Is, Dawid Popławski Is, Zbyszek Skoczke Is, Mikołaj Talaga Is, Marek Bogdanowicz IIb, Jakub Cirocki IIIs, Jakub Grubba IIIs, Damian Tessmer IIIs
Opiekun: Kordian Zabrocki

II Powiatowe Zawody Przełajowe ku czci Żołnierzy Wyklętych
V miejsce drużyna: Grzegorz Żurek Ib, Agnieszka Damps Is, Ewelina Kreft Is, Zofia Topp Is, Michał Jarliński IIc, Miłosz Walkowiak IIc, Oliwia Kreft IId, Michał Hajduk IIs
I miejsce indywidualnie: Grzegorz Żurek Ib, Oliwia Kreft IId
Opiekun: Jarosław Tomaszewski

XV Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego
Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Lekkoatletyce
I miejsce w kategorii skok w dal: Weronika Sapińska Ic
I miejsce w kategorii skok wzwyż: Weronika Sapińska Ic
I miejsce w kategorii pchnięcie kulą: Natalia Patschull Id
I miejsce w kategorii pchnięcie kulą: Rafał Rendaszka IIIs
I miejsce w kategorii bieg na 100 metrów: Karol Lipiński Is
II miejsce w kategorii bieg na 30 metrów: Michalina Rosinke Ia
II miejsce w kategorii skok wzwyż: Magdalena Konkol Is
II miejsce w kategorii pchnięcie kulą: Paulina Kietlińska IIIs
II miejsce w kategorii skok w dal z miejsca: Jakub Mański IIIe
Opiekun: Piotr Taube

Finał XVII Wojewódzkiej Licealiady w Unihokeju Dziewcząt:
IV miejsce drużyna: Natalia Patschull Id, Ewelina Kreft Is,
Agata Kupferschidt Is, Aleksandra Czacharowska IIs, Michelle Kurzyk IIs, Klaudia Lenarczyk IIs, Katarzyna Wicik IIs, Paulina Żyła IIs, Weronika Lasota IIIs, Marta Skowronek IIIs
Opiekun: Piotr Taube

Powiatowa Licealiada Dziewcząt w Piłce Ręcznej
III miejsce drużyna: Natalia Patschull Id, Agata Kupferschmidt Is,
Jagoda Ronkowska Is, Aleksandra Czacharowska IIs, Klaudia Lenarczyk IIs, Nadia Olczyk IIs, Natalia Podolska IIs, Weronika Szczypior IIs,
Katarzyna Wicik IIs, Marta Wodzińska IIs, Marta Skowronek IIIs
Opiekun: Anna Ringwelska

Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Unihokeju Dziewcząt
I miejsce drużyna:
Natalia Patschull Id, Ewelina Kreft Is, Agata Kupferschmidt Is,
Aleksandra Czacharowska IIs, Michelle Kurzyk IIs, Klaudia Lenarczyk IIs, Katarzyna Wicik IIs, Paulina Żyła IIs, Weronika Lasota IIIs,
Marta Skowronek IIIs
Opiekun: Piotr Taube

Finał Licealiady Województwa Pomorskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
II miejsce drużyna: Bartłomiej Ogdowski Ib, Grzegorz Żurek Ib,
Karol Lipiński Is, Karol Machula Is, Michał Jarliński IIc, Miłosz Walkowiak IIc, Dawid Czerwionka IId, Michał Hajduk IIs, Patryk Stencel IIs, Dawid Wałdowski IIs, Damian Talaśka IIIs
Opiekunowie: Piotr Taube, Sobiesław Przybylski

Powiatowa Licealiada w Badmintonie Chłopców:
I miejsce drużyna: Maciej Karczmarczyk IIIb, Miłosz Rusoń IIIs
Opiekun: Piotr Taube

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt
II miejsce drużyna: Weronika Obrzud IIc, Weronika Tomaszewska IIc
Opiekun: Jarosław Tomaszewski

Mistrzostwa Polski w biegu na orientację
I miejsce - bieg sztafetowy (kat M-16) w składzie: Jakub Kuźba, Bartłomiej Ogdowski, Grzegorz Żurek (Ib)
II miejsce - bieg klasyczny (kat. M-16) - Grzegorz Żurek Ib
III miejsce - bieg klasyczny (kat. K-16)- Aleksandra Bielecka Ib
 
Powiatowa Licealiada w sztafetowych biegach przełajowych
I miejsce chłopcy 10 x 1000 m skład sztafety: 1. Patryk Stencel 2. Damian Talaśka 3. Karol Machula 4. Grzegorz Żurek 5. Bartłomiej Ogdowski 6.Dawid Czerwionka 7. Dawid Wałdowski 8. Miłosz Walkowiak 9. Michał Jerliński 10. Michał Hajduk 11. Karol Lipiński
Opiekun: Piotr Taube

rok szkolny 2015/2016

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej
I miejsce chłopców
Opiekun: Sobiesław Przybylski

Licealiada w Piłce Koszykowej
III miejsce zajęła drużyna: Aleksandra Czacharowska Is, Michelle Kurzyk Is, Klaudia Kościelna Is, Nadia Olczyk Is, Weronika Szczypior Is, Katarzyna Wicik Is, Marta Wodzińska Is, Paulina Żyła Is, Natalia Kotłowska IIs, Weronika Lasota IIs, Klaudia Lenarczyk IIs, Marta Skowronek IIs, Dominika Okoń IIIc, Wiktoria Dombrowska IIIs
Opiekun: Kordian Zabrocki

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt
I miejsce drużyna w składzie: Aleksandra Kołyszko Ic, Izabela Kubińska Ic, Patrycja Bolin Id, Patrycja Pranczka Id, Michelle Kurzyk Is, Weronika Szczypior Is, Anna Romanow IIe, Karolina Barbarewicz IIs, Aleksandra Cichoń IIs, Klaudia Lenarczyk IIs, Maria Kaciuba IIIc, Dominika Okoń IIIc, Aurelia Myszkowiak IIIs
Opiekun: Grażyna Skrobecka

V Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet
I miejsce w kategorii boks - Viktoria Dombrowska IIIs

I Powiatowy Bieg Przełajowy ku pamięci: " Żołnierzy wyklętych"
III miejsce drużyna w składzie: Paulina Kreft Ic, Michelle Kurzyk Is, Karolina Hewelt IIs, Karolina Lasota IIs, Klaudia Lenarczyk IIs, Michał Jarliński Ic, Michał Hajduk Is, Patryk Stencel Is, Mikolaj Fabisiak IIe, Bartosz Półchłopek IIs
Opiekun: Agnieszka Pasek

Finał XVI Licealiady Województwa Pomorskiego w Futsalu Dziewcząt
II miejsce zajęła drużyna w składzie: Aleksandra Czacharowska Is, Michelle Kurzyk Is, Paulina Żyła Is, Weronika Lasota IIs, Klaudia Lenarczyk IIs, Marta Skowronek IIs, Wiktoria Dombrowska IIIs, Aurelia Myszkowiak IIIs
Opiekun: Sobiesław Przybylski

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju Dziewcząt
I miejsce Sylwia Gierszewska Ia, Aleksandra Czacharowska Is, Klaudia Kościelna Is, Michelle Kurzyk Is, Paulina Żyła Is, Weronika Lasota IIs, Klaudia Lenarczyk IIs, Wiktoria Skowronek IIs, Viktoria Dombrowska IIIs, Aurelia Myszkowiak IIIs
Opiekun: Piotr Taube

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju Chłopców
I miejsce Patryk Stencel Is, Antoni Rożek Is, Dominik Klas IId, Jakub Mański IIe, Kamil Kiełb IIs, Bartosz Półchłopek IIs, Kacper Kiełb IIIs, Przemysław Ronkowski IIIs, Damian Talaśka IIIs
Opiekun: Piotr Taube

Powiatowa Licealiada Piłki Ręcznej Chłopców
V miejsce Maciej Cackowski, Kamil Kiełb, Kacper Kiełb, Jakub Grubba, Michał Meńko, Rafał Rendaszka, Przemysław Rronkowski, Daniel Sułkowski, Michał Niemc, Antoni Rożek, Patryk Stencel
Opiekun: Jarosław Tomaszewski

Powiatowa Licealiada w sztafetowych biegach przełajowych
II miejsce chłopcy 10 x 1000 m skład sztafety: 1. Patryk Stencel 2. Damian Talaśka 3. Aleksander Bochentyn 4. Patryk Niemiec 5. Maciej Karczmarczyk 6. Bartosz Półchłopek 7. Dawid Wałdowski 8. Konrad Piotrowski 9. Michał Jerliński 10. Michał Hajduk
V miejsce dziewczęta 10 x 800 m
skład sztafety: 1. Lasota Weronika 2. Kreft Oliwia 3. Kotłowska Natalia 4. Dombrowska Wiktoria 5. Lewicka Oktawia 6. Lewczuk Karolina 7. Kurzyk Michelle 8. Żyła Pulina 9. Rutkowska Klaudia 10. Lenarczyk Klaudia
Trener: Piotr Taube

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Futsalu
I miejsce chłopców – skład: Maciej Cackowski, Rafał Bruzda, Kamil Kiełb, Dawid Nowak, Sebastian Grzenkowicz, Przemysław Ronkowski, Damian Talaśka, Kacper Kiełb, Aleksander Bochentyn, Patryk Stencel
Opiekun: Sobiesław Przybylski


rok szkolny 2014/2015

Klasyfikacja sportowa szkół ponadgimnazjalnych powiatu wejherowskiego za rok szkolny 2014/2015
II miejsce w klasyfikacji generalnej

Wojewódzka Licealiada
II miejsce - rzut oszczepem: Paulina Kielińska 
II miejsce - skok wzwyż: Oskar Staniszewski
III miejsce - pchnięcie kulą: Wiktoria Dombrowska

Sztafetowe Biegi Przełajowe 10X 1000 m
II miejsce, skład drużyny: Andruszyński Maciej, Bochentyn Aleksander, Hebel Dawid, Lejmanowicz Łukasz, Klawikowski Damian, Nowak Patryk, Piotrowski Konrad, Półchłopek Bartosz, Żuchowski Krzysztof

Wojewódzka Halowa Piłka Nożna Chłopców
III miejsce - skład drużyny: Bochentyn Aleksander, Bruzda Rafał, Damp Paweł, Grzenkowicz Sebastian, Kiełb Kacper, Necel Sebastian, Nowak Dawid, Ronkowski Przemysław, Skrzypczak Szymon, Talaśka Damian


rok szkolny 2011/2012

Piłka ręczna kobiet w Powiecie Wejherowskim
Rumia 14-15.11.2011
II miejsce
1. Klaudia Świątkowska IIS
2. Magda Skrzypkowska IIS
3. Patrycja Jankowska IIS
4. Dominika Brzezicka IIIS
5. Weronika Grzybowska IIIS
6. Klaudia Kowalczyk IIIS
7. Dominika Zielińska IIIS
8. Krause Magda IIIS
9. Ada Cabaj IC
10. Adriana Trepczyk IIIS
11. Klaudia Brandt IC
opiekun: Jarosław Tomaszewski

Sztafetowe biegi przełajowe na szczeblu powiatowym
Reda 10.10.2011
III miejsce - chłopcy 10X1000m
1. Falkowski Adam
2. Baczewski Bartosz
3. Roman Tymoteusz
4. Konkolewski Jakub
5. Stasiorowski Mateusz
6. Lejmanowicz Łukasz
7. Morgiel Piotr
8. Kraiński Maciej
9. Malik Kacper
10. Szmidtka Jakub
V miejsce - dziewczęta 10X800m –
1. Kwiatkowska Joanna
2. Konkel Karolina
3. Zmorska Paulina
4. Szwejkowska Agata
5. Michalak Karolina
6. Radka Izabela
7. Zaskowska Maria
8. Feda Agnieszka
9. Osentowska Alicja
10. Rochalska Dominika
opiekun: Piotr Taube

  Sekcja UKS

  Klasyfikacja sportowa 2007/2008

  Sezon 2007/2008



© 2005-2016 Copyright by lo1.rumia.pl        All rights reserved