Osiągnięcia

rok szkolny 2020/2021

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - etap centralny
Finalistka: Julia Minczykowska IICg
Opiekun: Anna Klebba

Powiatowy Konkurs Plastyczny Pozytywne zakręcenie w czasie pandemii
II miejsce: Malika Mukhametbaeva IIc
Opiekun: Barbara Niewiedziała

I Edycja Międzyregionalnego Projektu Edukacyjnego Bez Przedawnienia - Prawda o Piaśnicy i Obławie Augustowskiej z województwa pomorskiego i podlaskiego
II miejsce i Tytuł Laureata w kategorii historyczno-literackiej: Jakub Cybulski IIAg
II miejsce i Tytuł Laureatki w kategorii historyczno-fotograficznej: Katarzyna Reclaf IIf
Opiekunowie: Monika Młynarczykowska i Mirosława Pałubicka

Liga Matematyczna
Kwalifikacja do ogólnopolskiego finału: Dominika Plewińska IIIb oraz Weronika Wica IIIb
Opiekun: Agata Jastrzębska

V Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności
I miejsce drużyna: Wiktoria Kreft II Ag, Anna Skwierawska II Ag oraz Maciej Krefft II Dg
Opiekun: Sobiesław Przybylski

Konkursie dla młodzieży województwa pomorskiego ZIELONA EUROPA-CZAS NA KOLEJ
Wyróżnienie w kategorii filmik: Cyprian Olszewski II Cg oraz Tymoteusz Szweda II Cg
Opiekun: Hanna Supernat- Melzer

Międzynarodowy Konkurs Gdynia Open Festiwal
Kwalifikacja do finału Zespół Encore: Emilia Kulaszewicz IIe, Patrycja Smolarek IIf oraz Wiktoria Nastały IIId
Kwalifikacja do finału: Martyna Piesiak II a
Opiekun: Joanna Klein - Szalkowska

Wielki Maraton Czytelniczy Na literackim szlaku (konkurs wojewódzki)
Kinga Ceynowa Ib - Finalistka
Aleksandra Szreder IIa - Finalistka
Zuzanna Brzóska II Ag- Laureatka
Opiekunowie: Barbara Niewiedziała i Hanna Supernat - Melzer

XXVII Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży
Laureaci: Aleksandra Karwowska IIa i Julia Bauer IIa, Wiktoria Kreft IIAg i Anna Skwierawska IIAg, Oliwia Chmielewska IIBg oraz Tomasz Krępa IIBg
Opiekunowie: Grażyna Górak, Monika Młynarczykowska oraz Mirosława Pałubicka

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Wygraj Indeks
Kwalifikacja do finału: Marcin Pucułek IIBg
Opiekun: Anna Grudzińska

Finał Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego WSAiB
Wyróżnienie: Nikola Dominikowska IIa
Opiekun: Monika Młynarczykowska

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
Kwalifikacja do II etapu: Emilia Kulaszewicz IIe, Kamila Stawicka IIe oraz Laura Base IIIs
Opiekunowie: ks. Piotr Pączkowski, ks. Andrzej Waś

Konkurs Biblijny Akcji Katolickiej
Kwalifikacja do II etapu: Julia Nynca IId, Emilia Kulaszewicz IIe, Kamila Stawicka IIe oraz Laura Base IIIs
Opiekunowie: Ks. Piotr Pączkowski oraz ks. Andrzej Waś

VII Wojewódzki Konkurs Prozy i Poezji Śpiewanej
I miejsce: Wiktoria Nastały IIId
III miejsce: Emilia Kulaszewicz IIe
Opiekun: Joanna Klein - Szalkowska

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego - Julia Minczykowska II Cg, Julia Kurłowicz IIIc oraz Laura Base IIIs
Opiekun: Anna Klebba

XI Edycja Konkursu Historycznego WSAiB w Gdyni
Kwalifikacja do etapu finałowego: Nikola Dominikowska IIa, Maria Reszke IIa, Jan Rudecki IIa, Kacper Szaniawski IIAg, Cyprian Olszewski IICg, Julia Rąpała IId, Laura Wypych IId, Wojciech Włodarczyk IIe, Luiza Starosta IIf, Maksymilian Madej IIIa oraz Adrianna Slitthof IIIa
Opiekunowie: Grażyna Górak, Monika Młynarczykowska, Mirosława Pałubicka

Konkurs dla młodzieży szkół ponadpodstawowych z powiatu wejherowskiego na spot lub mem promujący szczepienia przeciw covid - 19 wśród
kadry pedagogicznej szkół
I miejsce: Mikołaj Farion II Bg
Opiekun: Hanna Supernat- Melzer

X Edycja Konkursu Policyjnego WSAiB w Gdyni
Kwalifikacja do etapu finałowego: Krystian Stawski IIf oraz Kornelia Szatkowska IIf
Opiekun: Monika Młynarczykowska

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy i Praktycznych Umiejętności w Dziedzinie Cyberbezpieczeństwa - CyberSkiller Challenge Poland
Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego: Zuzanna Bieszk Id, Roksana Rogalska IIc oraz Luiza Starosta IIf
Opiekun: Ilona Karnicka

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Politologii
Kwalifikacja do II etapu: Cyprian Olszewski II Cg oraz Mikołaj Stewa IIe
Opiekun: Grażyna Górak

Olimpiada Geograficzna
Kwalifikacja do II etapu: Paweł Jaszczykowski IIIb
Opiekun: Elżbieta Dziecielska

Olimpiada Historyczna
Kwalifikacja do II etapu: Maksymilian Madej IIIa oraz Adrianna Splitthof IIIa
Opiekun: Mirosława Pałubicka

XXVII konkurs plastyczno- literacki Gwiazdka tuż, tuż - 2020
III miejsce w kategorii proza: Anna Warmke IIBg, Weronika Gamrot II Dg
Opiekun: Monika Pranczke, Cecylia Ratajczak
Wyróżnienia w kategorii kartka świąteczna: Sandra Dąbrowska II Ag oraz Maja Pranczke IIe
II miejsce w kategorii kartki świąteczne - grafika komputerowa- Martyna Sil Ia
Opiekun: Cecylia Ratajczak

Olimpiada Statystyczna
Wojciech Włodarczyk IIe, Dominika Plewińska IIIb oraz Wiktoria Warkusz IIIb
Opiekun: Agata Jastrzębska

Liga Matematyczna
Dominika Plewińska IIIb oraz Weronika Wica IIIb
Opiekun: Agata Jastrzębska

II edycja Ogólnoplskiego Konkursu #co ja czytam
I miejsce za projekt Zaczytaniw1lo uczennice klasy IIa: Aleksandra Karwowska, Natalia Michniewicz, Aischa Potrykus, Kaja Przybysz, Klaudia Szymikowska
Opiekunowie: Barbara Niewiedziała, Monika Pranczke

Olimpiada Znajomości Afryki
Kwalifikacja do II etapu: Kamila Stawicka II e oraz Mikołaj Stewa II e
Opiekun: ksiądz Piotr Pączkowski

XLIII Olimpiada Języka Niemieckiego
Kwalifikacja do II etapu: Dobrawa Głodkowska - Adlung IIId
Opiekun: Alicja Klein - Abramczyk

Półfinału ogólnopolskiego konkursu Pix Programming Challenge
Natalia Opala 1b, Kinga Ceynowa 1b
Opiekun: Sylwester Anisimowicz

XIII Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie Pomorscy Rowerzyści - etap wojewódzki
III miejsce: Wiktoria Kreft IIAg
Opiekun: Sobiesław Przybylski

Powiatowy Konkurs Plastyczno - Literacki Święty Jan Paweł II - Totus Tuus
I miejsce w kategorii literackiej - Nikola Krzebietke II Dg
II miejsce w kategorii praca plastyczna - Martyna Mazur IIc
III miejsce w kategorii praca plastyczna - Karolina Słupecka IIc
Opiekunowie: Cecylia Ratajczak, Monika Młynarczykowska

VII Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii.
Finał: Marcin Juzala IIIb
Opiekun: Grażyna Górak

Powiatowy Konkurs Powiat wejherowski okiem plastyka i fotografa
III miejsce w kategorii praca plastyczna: Agata Szczygielska Ic
Wyróżnienie w kategorii praca plastyczna: Krystian Stawski IIf
III miejsce w kategorii fotografia: Paulina Makowska Ic
Wyróżnienie w kategorii fotografia: Maciej Jackiewicz IIa
Opiekun: Monika Młynarczykowska

rok szkolny 2019/2020

Ogólnopolski konkursu Liga Matematyczna
Finał ogólnopolski: Dominika Plewińska, Wiktoria Warkusz, Wernika Wica, Mateusz Woliński
Opiekun: Agata Jastrzębska

XV edycja ogólnopolskiego konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości
Finał wojewódzki: Jaszczykowski Paweł, Plewińska Dominika, Woliński Mateusz
Opiekun: Sylwester Anisimowicz

X Wojewódzki Konkurs Historyczny Historia regionalna sierpień 1980
II miejsce: Mateusz Juzala IIb
IV miejsce: Maksymilian Madej IIa
Awans do finału: Paweł Jaszczykowski IIb
Opiekunowie: Grażyna Górak, Mirosława Pałubicka, Monika Młynarczykowska

Wojewódzki Konkurs Literacki Niezłomne historie
III miejsce: Natalia Muttke IIIb
Opiekun: Monika Mlynarczykowska

Program FLEX (Future Leaders Exchange)
Finalistka: Inga Borchmann Id
Opiekun: Agata Schulz

V edycja Wielkiego Maratonu Czytelniczego Na Literackim Szlaku -konkurs wojewódzki
Laureatki: Aleksandra Szreder Ia, Zuzanna Brzóska I Ag, Zuzanna Napierała Id
Opiekunowie: Hanna Supernat- Melzer, Barbara Niewiedziała

Wojewódzki Konkurs Literacki Uniwersytetu Gdańskiego
Wyróżnienie: Julia Bauer Ia
Opiekun: Monika Pranczke

IX Powiatowy Konkurs Poezji Miłosnej Miłość niejeden zna język
I miejsce w kategorii solista: Wiktoria Nastały IId
II miejsce w kategorii solista: Emilia Kulaszewicz Ie
II miejsce w kategorii zespół: Julia Zadomska Id oraz Wiktoria Nastały IId
Opiekun: Joanna Klein-Szalkowska

Wojewódzki Konkurs Plastyczno- Literacki Gwiazdka Tuż... Tuż...
I miejsce w kategorii proza: Anna Warmke IBg
III miejsce w kategorii proza: Natalia Muttke IIIb
III miejsce w kategorii poezja: Nikola Krzebietke IDg
Wyróżnienia za kartki kaszubskie Bożonarodzeniowe: Maja Pranczke Ie, Zuzanna Żylla Ie oraz Aleksandra Bielecka IIIs
Opiekunowie: Grażyna Górak, Monika Pranczke oraz Cecylia Ratajczak

Powiatowy Konkurs Graficzny Twoja wizja - Twoja szkoła
I miejsce: Kaja Przybysz Ia
II miejsce: Aleksandra Karwowska Ia
Wyróżnienie: Kornelia Szatkowska If
Opiekun: Monika Młynarczykowska

III Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu
III miejsce drużynowo: Anna Melzer Ie, Julia Turowska Ie oraz Alicja Sztormowska IIIb
III miejsce w kategorii prezentacja multimedialna: Luiza Górka IIIa oraz Lucyna Hinc IIIa
Opiekunowie: Grażyna Górak, Mirosława Pałubicka

IX Powiatowy Konkurs o Opozycji Komunistycznej w Polsce w latach 1944- 1989
I miejsce indywidualnie: Marcin Juzala IIb
II miejsce drużynowo: Marcin Juzala IIb oraz Piotr Konkol IIIb
Opiekun: Grażyna Górak

Wojewódzki Konkurs Recytacji Poezji Rosyjskiej
I miejsce: Malika Mukhametbaeva Ic
Opiekun: Hanna Data

X Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewanej
II miejsce w kategorii zespół: Julia Zadomska Id, Emilia Kulaszewicz Ie, Wiktoria Nastały IId oraz Alicja Sztormowska IIIb
III miejsce w kategorii soliści: Wiktoria Nastały IId
Opiekun: Joanna Klein-Szalkowska

Ogólnopolski Konkurs Historyczny Być jak Ona- Irena Sendlerowa
Wyróżnienie: klasa Ia
Opiekun: Monika Młynarczykowska

Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Fotograficzny Uzależnienia XXI wieku
Kategoria praca plastyczna
I miejsce: Maja Pranczke Ie
III miejsce: Malika Mukhametbaeva Ic
Wyróżnienia: Aleksandra Karwowska Ia, Sandra Dąbrowska IAg, Julia Bieniek IBg, Marta Muczyńska Ic, Katarzyna Reclaf If
Kategoria grafika komputerowa
I miejsce: Helena Szatkowska Id
Wyróżnienie: Karolina Słupecka Ic
Opiekunowie: Monika Młynarczykowska, Barbara Niewiedziała, Monika Pranczke

Ogólnopolski Konkurs Człowiek jest ludzki w ludzkich warunkach. Gustaw Herling-Grudziński na tle historii Polski
Klasyfikacja do finału drużyna: Zuzanna Lewandowska IIIa, Michał Skowroński IIIa oraz Rafał Wąż IIIa
Opiekun: Mirosława Pałubicka

Wojewódzki Konkurs Upadek muru berlińskiego
I miejsce w kategorii prezentacja multimedialna: Michał Konkol IIIb
Opiekun: Monika Młynarczykowska

Powiatowy Konkurs Przedsiębiorczości
II miejsce drużyna: Paweł Jaszczykowski IIb, Dominika Plewińska IIb, Wiktoria Warkusz IIb, Mateusz Woliński IIb
Opiekun: Sylwester Anisimowicz

XII Edycja Powiatowego Konkursu Polska i Polacy w latach 1914-1939
I miejsce drużyna: Michał Piłat IIIa, Emil Reszczyński IIIa oraz Rafał Wąż IIIa
I miejsce indywidualnie: Michał Piłat IIIa
II miejsce indywidualnie: Rafał Wąż IIIa
III miejsce indywidualnie: Emil Reszczyński IIIa
Opiekun: Mirosława Pałubicka

Pomorski Konkurs Zbrodnia Piaśnicka- Młodzi Pamiętają
II miejsce w kategorii prezentacja multimedialna: Martyna Felkner IIa
III miejsce w kategorii wiersz: Zuzanna Jakimcio IIa
Wyróżnienie w kategorii prezentacja multimedialna: Lucyna Hinc IIIa oraz Luiza Górka IIIa
Opiekun: Mirosława Pałubicka

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II
I miejsce drużyna: Mateusz Klimek IIa, Olga Gaffke IIIa oraz Michał Skowroński IIIa
Opiekun: Mirosława Pałubicka

XII Wojewódzki Konkurs Piosenki Patriotycznej
I miejsce: Emilia Kulaszewicz Ie oraz Wiktoria Nastały IId
Opiekun: Joanna Klein- Szalkowska
 

Powiatowy Konkurs Plastyczny Święty Jan Paweł II - Wstańcie, Chodźmy
III miejsce: Martyna Mazur Ic
Wyróżnienia: Marta Muczyńska Ic, Karolina Słupecka Ic, Nina Kaźmierczak Ie, Jakub Dawidowski IIIc
Opiekunowie: Grażyna Górak, Monika Młynarczykowska

 

rok szkolny 2018/2019

II Powiatowy Konkurs Filmowy Czas na zdrowie
II miejsce: Jakub Wittbrodt Ib, Izabela Bułaj Ic, Bartosz Niedźwiedzki Is
Opiekun: Hanna Supernat- Melzer

XLVIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Kaszubskiej Rodno Mowa
II miejsce: Maria Roda IIe
Opiekun: Grażyna Górak

Powiatowy Konkurs Plastyczny Szukamy własnych korzeni
Kategoria Drzewo genealogiczne
I miejsce: Bartosz Niedźwiedzki Is
II miejsce: Weronika Lipska Id
III miejsce: Paulina Chudzik Id
Wyróżnienie: Weronika Gillmeister IIc
Kategoria Kronika rodzinna
II miejsce: Dobrawa Głodkowska- Adlung Id
Opiekun: Monika Młynarczykowska

XX Powiatowy Turniej Jakub Wejher i powiat wejherowski
I miejsce drużyna: Marcin Juzala Ib, Krystian Kozikowski Is, Małgorzata Budzisz IIb, Oliwia Żaczek IIb
Opiekun: Monika Młynarczykowska

X Ogólnopolski Szkolny Konkurs Literacki Czas szkoły, czas dojrzewania
I miejsce w kategorii poezja: Natalia Muttke IIb
Opiekun: Grażyna Górak

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje miejskie
I miejsce w kategorii recytacja: Julia Pawelec Ie
I miejsce w kategorii poezja śpiewana: Sandra Mazurek IIIs
Opiekunowie: Joanna Klein- Szalkowska, Cecylia Ratajczak

XIV Pomorski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym - etap powiatowy
III miejsce: Emil Reszczyński IIa
Opiekun: Mirosława Pałubicka

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim
Laureat: Michał Piłat IIa
Opiekun: Mirosława Pałubicka

Finał Konkursu Europejskiego
II miejsce: Michał Piłat IIa
Opiekun: Mirosława Pałubicka

XV Konkurs Ortograficzno- Językowy Posługuję się poprawną polszczyzną
I miejsce indywidualnie: Aleksandra Szyszkowska Ia
I miejsce drużynowo: Aleksandra Szyszkowska Ia, Oliwia Janica IId, Katarzyna Westa IIIa
Opiekunowie: Monika Pranczke, Aleksandra Prudzienica- Piotrowicz

Powiatowy Konkurs Plastyczno-Fotograficzny Powiat wejherowski okiem plastyka i fotografa
Kategoria: praca plastyczna
I miejsce: Martyna Meiranke IId
II miejsce: Olivia Dużyńska Ib, Lucyna Hinz IIa
III miejsce: Oliwia Fierka Is
Wyróżnienie: Jakub Dawidowski IIc
Kategoria: fotografia
II miejsce: Weronika Schulz IIIa
Opiekunowie: Grażyna Górak, Monika Młynarczykowska, Mirosława Pałubicka

Powiatowy Konkurs Plastyczny Autyzm, czyli...?
II miejsce: Jakub Dawidowski IIc
III miejsce: Mikita Melnish Ib
Wyróżnienia: Agata Drywa Ib, Marta Wojciechowska Ib
Opiekun: Monika Młynarczykowska
Ogólnopolski Konkurs Europa- społeczeństwo, gospodarka, polityka, kultura
Finalista: Paweł Jaszczykowski Ib
Opiekun: Monika Młynarczykowska

XLVII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy - etap miejski
I miejsce drużyna: Aleksandra Bielecka IIIb, Jakub Kuźba IIIb, Adam Ławrynowicz IIIb
Opiekun: Jacek Pałubicki

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje miejskie
I miejsce w kategorii recytacja: Julia Pawelec Ie
I miejsce w kategorii poezja śpiewana: Sandra Mazurek IIIs
Opiekunowie: Joanna Klein- Szalkowska, Cecylia Ratajczak

XIV Pomorski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym - etap powiatowy
III miejsce: Emil Reszczyński IIa
Opiekun: Mirosława Pałubicka

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim
Laureat: Michał Piłat IIa
Opiekun: Mirosława Pałubicka

Finał Konkursu Europejskiego
II miejsce: Michał Piłat IIa
Opiekun: Mirosława Pałubicka

XV Konkurs Ortograficzno-Językowy Posługuję się poprawną polszczyzną
I miejsce indywidualnie: Aleksandra Szyszkowska Ia
I miejsce drużynowo: Aleksandra Szyszkowska Ia, Oliwia Janica IId, Katarzyna Westa IIIa
Opiekunowie: Monika Pranczke, Aleksandra Prudzienica- Piotrowicz

Powiatowy Konkurs Plastyczno-Fotograficzny Powiat wejherowski okiem plastyka i fotografa
Kategoria: praca plastyczna
I miejsce: Martyna Meiranke IId
II miejsce: Olivia Dużyńska Ib, Lucyna Hinz IIa
III miejsce: Oliwia Fierka Is
Wyróżnienie: Jakub Dawidowski IIc
Kategoria: fotografia
II miejsce: Weronika Schulz IIIa
Opiekunowie: Grażyna Górak, Monika Młynarczykowska, Mirosława Pałubicka

Powiatowy Konkurs Plastyczny Autyzm, czyli...?
II miejsce: Jakub Dawidowski IIc
III miejsce: Mikita Melnish Ib
Wyróżnienia: Agata Drywa Ib, Marta Wojciechowska Ib
Opiekun: Monika Młynarczykowska
Ogólnopolski Konkurs Europa- społeczeństwo, gospodarka, polityka, kultura
Finalista: Paweł Jaszczykowski Ib
Opiekun: Monika Młynarczykowska

XLVII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy - etap miejski
I miejsce drużyna: Aleksandra Bielecka IIIb, Jakub Kuźba IIIb, Adam Ławrynowicz IIIb
Opiekun: Jacek Pałubicki

XLVIII Miejski Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Kaszubskiej Rodno Mowa
I miejsce: Maria Roda IIe
Opiekun: Grażyna Górak

VIII edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Miłosnej Miłość niejeden zna język
I miejsce: Sandra Mazurek IIIs
Opiekun: Joanna Klein-Szalkowska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Powidoki 2019
Wyróżnienia w kategorii praca plastyczna: Olivia Dużyńska Ib, Jakub Dawidowski IIc
Wyróżnienie w kategorii fotografia: Marcela Jop Id
Opiekun: Monika Młynarczykowska

II Olimpiada Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla
Finalistka: Klaudia Sałek IIId
Opiekun: Monika Młynarczykowska

XI Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny Herbert w oczach młodych Pomorzan
I miejsce: Edyta Nadolska IIe /plastyka/
wyróżnienie: Julia Pawelec Ie /recytacja/
Opiekun: Cecylia Ratajczak

XXV Pomorski Konkurs Literacko-Plastyczny Gwiazdka tuż...tuż...
I miejsce: Maria Kukułowicz IIIb/proza/
II miejsce: Aleksandra Bielecka IIIb /proza/
III miejsce: Julia Lademann IIIb, Zuzanna Kasicka Ia /proza/
I miejsce: Olivia Dużyńska Ib /plastyka/

Wojewódzki Konkurs Poetycki W Pałacu Słów
Laureatka: Aleksandra Freyer IIIa
Opiekun:Cecylia Ratajczak

VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Opozycji Antykomunistycznej w Polsce w latach 1944-1989
II miejsce drużyna: Adam Ławrynowicz IIIb, Bartłomiej Ogdowski IIIb
Opiekun: Grażyna Górak

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla
II miejsce i awans do finału: Klaudia Sałek IIId
Opiekun: Monika Młynarczykowska

Wojewódzki Konkurs Moja praca - Moja pasja
III miejsce: Grzegorz Żurek IIIb
Opiekunowie:Ilona Ejsmont i Barbara Niewiedziała

Powiatowy Konkurs Filmowy Ziemia Wejherowska - Impresja
II miejsce: Wojciech Kanikuła i Jędrzej Niewiadomski
Opiekun: Monika Młynarczykowska

XVIII Mistrzostwa Wiedzy Komputerowej Powiatu Wejherowskiego
III miejsce drużyna: Karol Perkowski IIIb i Grzegorz Żurek IIIb
Opiekun: Sylwester Anisimowicz

XI Powiatowy Konkurs Historyczny Polska i Polacy w latach 1914-1939
I miejsce indywidualnie: Katarzyna Westa IIIa
I miejsce drużynowo: Michał Piłat IIa, Emil Reszczyński IIa, Katarzyna Westa IIIa
Opiekun: Mirosława Pałubicka

Powiatowy Konkurs "Dzień z życia firmy"
III miejsce: Grzegorz Żurek IIIb, Tomasz Dzierwa IIIb
Opiekunowie: Barbara Niewiedziała, Sylwester Anisimowicz

X Powiatowy Konkurs Multimedialny Polska niepodległość
I miejsce: Wiktoria Kohnke IIIa, Anna Konkel IIIa
Opiekun: Monika Młynarczykowska

XII Powiatowy Konkurs Papieski
I miejsce indywidualnie: Katarzyna Westa IIIa
I miejsce drużyna: Katarzyna Westa IIIa, Magdalena Byczk IIId, Klaudia Sałek IIId
Opiekun: Mirosława Pałubicka

XI Wojewódzki Konkurs Poezji Patriotycznej
III miejsce: Sandra Mazurek IIIs
Opiekun: Joanna Klein-Szalkowska

Ogólnopolski Konkurs Historyczny Nie jestem żadną bohaterką.Irena Sendlerowa na tle historii II wojny światowej na ziemiach polskich
III miejsce drużyna: Lucyna Hinc IIa, Michał Skowroński IIa, Rafał Wąż IIa
Opiekun: Mirosława Pałubicka

II Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu
I miejsce drużyna: Alicja Sztormowska IIb, Adam Ławrynowicz IIIb, Bartłomiej Ogdowski IIIb
Opiekunowie: Grażyna Górak, Jacek Pałubicki

Gala Talentów 2018 Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych Wejherowo
Laureatka w kategorii muzyka: Dominika Abramczyk
Laureatka w kategorii poezja: Lucyna Hinz IIa
Opiekun: Joanna Klein-Szalkowska

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla
kwalifikacja do etapu okręgowego: Maciej Szlasa Ib, Klaudia Sałek IIId
Opiekun: Monika Młynarczykowska

Pomorskie Drogi do Niepodległości
III miejsce drużyna: Andrzej, Michał i Piotr Konkol IIb
Opiekun: Barbara Niewiedziała

 

rok szkolny 2017/2018

XV Powiatowy Konkurs Prezentacji Multimedialnych Moja przyszłość w zawodzie
I miejsce: Ilona Dargacz IIa i Wiktoria Kohnke IIa
Opiekun: Monika Młynarczykowska

XXIV Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży
Zakwalifikowanie do finału: Michał Skowroński Ia i Rafał Wąż 1a
Opiekunowie: Barbara Niewiedziała, Mirosława Pałubicka

XIX Powiatowy Turniej Jakub Wejher i Powiat Wejherowski
I miejsce indywidualnie: Łukasz Malinowski IIs
I miejsce drużynowo: Małgorzata Budzisz Ib, Oliwia Żaczek Ib, Karol Machula IIs, Łukasz Malinowski IIs
Opiekun: Monika Młynarczykowska

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno- Krajoznawczy -etap wojewódzki
II miejsce drużyna: Aleksandra Bielecka IIb, Jakub Kuźba IIb, Adam Ławrynowicz IIb
Opiekun: Jacek Pałubicki

Eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież zapobiega pożarom
I miejsce drużyna:Luiza Górka Ia, Szymon Romaniec IIb, Aleksandra Wojciechowska IIIb
II miejsce indywidualnie: Szymon Romaniec IIb
Opiekun: Anna Chwałek

XlVII Miejski Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Kaszubskiej Rodno Mowa
Wyróżnienie: Maria Roda Ie
Opiekun: Grażyna Górak

Finał XX edycji Powiatowego Festiwalu Poezji w Języku Angielskim
I miejsce w kategorii Piosenka: Adriana Czuryńska IIIc
I miejsce w kategorii Scenka: Dariusz Brzeski Id,Dawid Jabłoński Id, Oliwia Janica Id, Agata Jażdżewska Id, Marek Gross Ie
I miejsce w kategorii Wiersz: Artur Tkacz Ib, Kamila Tymrakiewicz IIc
Opiekun: Aleksandra Rutkowska

Olimpiada z Języka Angielskiego Wejheriada
Kwalifikacja do II etapu: Dariusz Brzeski Id, Nicole Kahlau IIId, Klaudia Skodowska IIId
Kwalifikacja do III etapu: Klaudia Skodowska IIId
Opiekun: Aleksandra Rutkowska

XLVII Powiatowy Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Kaszubskiej Rodno Mowa
III miejsce: Maria Roda Ie
Opiekun: Grażyna Górak

Konkurs Powiat wejherowski okiem plastyka i fotografa
I miejsce w kategorii Praca Plastyczna: Weronika Hoppe IIIa
II miejsce w kategorii Praca Plastyczna: Martyna Wszeborowska IIIa
Wyróżnienie w kategorii Praca Plastyczna:Monika Czekalska IIIa
I miejsce w kategorii Fotografia: Barbara Styn IIIa
Wyróżnienia: Natalia Muttke Ib, Agata Plotzka IIIa
Opiekunowie: Grażyna Górak, Mirosława Pałubicka

XI Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie
III miejsce: Marek Gross Ie
Opiekun: Anna Chwałek

XVI Pomorski Festiwal Piosenki Kaszubskiej
I miejsce: Adriana Czuryńska IIIc
Opiekun: Grażyna Górak

XVI Powiatowy Konkurs Ortograficzno-Językowy
I miejsce indywidualnie: Marcin Banacki IIc
I miejsce drużyna; Julia Musiałkowska Ie, Katarzyna Westa IIa,
Marcin Banacki IIc
Opiekun: Monika Pranczke

XII Regionalny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii
II miejsce drużyna: Marcin Banacki IIc, Justyna Klein IIc, Julia Włodarski IIc
Opiekun: Agnieszka Jankowska

Konkurs Wojewody Pomorskiego Historie niezłomne
III miejsce w kategorii wiersz: Natalia Muttke Ib
Opiekun: Grażyna Górak

VII Powiatowy Konkurs Piosenki Miłość niejeden zna język
I miejsce w kategorii Solista-Dominika Abramczyk IIIc
II miejsce w kategorii Solista: Adriana Czuryńska IIIc
Opiekun: Alicja Klein- Abramczyk
Joanna Klein- Szalkowska

Konkurs Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice- II etap
Wyróżnienie: Adam Paterka IIIb
Opiekun: Maria Meyer
Alicja Napiórkowska

X Ogólnopolski Konkurs Wokalny Kolęd i Pastorałek Nad Światem Cicha Noc
I miejsce zespół ENCORE w składzie: Klaudia Jaś IIc, Dominika Abramczyk IIIc, Adriana Czuryńska IIIc
Opiekun: Joanna Klein- Szalkowska

Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego
udział w II etapie: Nicole Kahlau IIId
Opiekun: Alicja Klein- Abramczyk

Wojewódzki Konkurs Plastyczny 150.rocznica urodzin Józefa Piłsudskiego
Wyróżnienie: Weronika Gillmeister Ic
Opiekun: Monika Młynarczykowska

XXIV Pomorski Konkurs Literacko-Plastyczny Gwiazdka tuz...tuż...
Kategoria: kartka świąteczna
I miejsce: Natalia Zegzuła Ia
II miejsce: Zuzanna Lewandowska Ia
III miejsce: Joanna Firek IIIa
Kategoria: poezja
I miejsce: Aleksandra Freyer IIa
Kategoria: proza
I miejsce: Natalia Muttke Ib
II miejsce: Natalia Piotrzkowska IIIc
III miejsce: Urszula Szczubełek Ia
Opiekun: Monika Pranczke

X edycja Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego Różewicz w oczach młodych Pomorzan

Kategoria plastyczna
I miejsce: Urszula Szczubełek Ia
Kategoria: recytacja
Nagroda publiczności: Paweł Kamiński IIc

Wewnątrzszkolny konkurs recytatorski Różewicz w oczach młodych Pomorzan
Kategoria: recytacja
I miejsce: Adriana Czuryńska IIIc, Lucyna Hinz Ia
II miejsce: Paweł Kamiński IIc
III miejsce: Natalia Patschull IId, Julia Weber Is
Kategoria plastyczna
I miejsce: Urszula Szczubełek Ia, Róża Walaszczyk IIb
II miejsce: Nicole Kahlau IIId
III miejsce: Agata Stenzel IIIc

I Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu
IV miejsce drużyna: Jakub Kuźba IIb, Adam Ławrynowicz IIb, Bartłomiej Ogdowski IIb
Opiekun: Grażyna Górak

Olimpiada Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla- Etap Centralny
Udział: Klaudia Sałek IId, Krzysztof Walter IIIb, Maciej Kruża IIIs, Antoni Rożek IIIs
Opiekun: Monika Młynarczykowska

Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewanej
I miejsce: Adriana Czuryńska IIIc
II miejsce: Dominika Abramczyk IIIc
Opiekun: Joanna Klein-Szalkowska

Powiatowy Konkurs Plastyczny Święty Jan Paweł II- Idźmy naprzód z nadzieją
Laureatka: Weronika Gillmeister Ic
Opiekun: Mirosława Pałubicka

Konkurs Odpady niebezpieczne segreguj koniecznie
I miejsce: Rafał Zamojski IId

Konkurs literacko-plastyczny Gwiazdka tuż...,tuż ...
I miejsce w kategorii plastycznej: Natalia Zegzuła Ia, Zuzanna Lewandowska Ia, Joanna Firek IIIa
I miejsce w kategorii praca literacka-poezja: Aleksandra Freyer IIa
I miejsce w kategorii praca literacka- proza: Urszula Szczubełek Ia, Natalia Muttke Ib, Adrianna Piotrzkowska IIIc

Olimpiada Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla - Etap II

I miejsce: Krzysztof Walter IIIb
II miejsce: Klaudia Sałek IId
Opiekun: Monika Młynarczykowska

IX Powiatowy Konkurs Multimedialny Polska niepodległość
III miejsce drużyna: Wojciech Kanikuła IIIb i Szymon Niewiadomski IIIs
Opiekun: Monika Młynarczykowska

X Powiatowy Konkurs Polska i Polacy w latach 1914-1939
I miejsce indywidualnie: Weronika Holka IIIa
I miejsce drużyna: Weronika Holka IIIa, Sandra Prena IIIa, Bartłomiej Szott IIIa
Opiekun: Mirosława Pałubicka

Powiatowy Konkurs Plastyczny Święty Jan Paweł II- Idźmy naprzód z nadzieją
Laureatka: Weronika Gillmeister Ic
Opiekun: Mirosława Pałubicka

Ogólnopolski Konkurs Historyczny Nazywają mnie romantykiem i budowniczym zamków na lodzie Józef Piłsudski na tle historii Polski
Finał: Michał Piłat Ia, Rafał Waż Ia, Julian Gierszewski Ic
Opiekun: Mirosława Pałubicka

Olimpiada Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla - Etap I
I miejsce Krzysztof Walter IIIb
II miejsce Klaudia Sałek IId
Opiekun: Monika Młynarczykowska

XI Powiatowy Konkurs Papieski
II miejsce drużynowo: Klaudia Sałek IId, Paulina Hebel IIIa,
Martyna Wszeborowska IIIa
Opiekun: Mirosława Pałubicka

Konkurs plastyczny Nie zamykaj oczu na przemoc
II miejsce: Alicja Świątek Brzezińska

Konkurs dotyczący historii Tajnej Organizacji Wojskowej Gryf Pomorski
I miejsce indywidualnie: Dominik Mazur IIId, Radosław Leśniak IIId
Opiekun: Monika Młynarczykowska

rok szkolny 2016/2017

Etap Wojewódzki XLV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno- Krajoznawczego
I miejsce w kategorii Piosenka Turystyczna: Sylwia Gierszewska IIa, Weronika Holka IIa, Weronika Wojtczak IIa
III miejsce ogólnie: Sylwia Gierszewska IIa, Weronika Holka IIa, Weronika Wojtczak IIa
Opiekun: Jacek Pałubicki

XVIII Turniej Jakub Wejher i powiat wejherowski
II miejsce indywidualnie: Klaudia Sałek Id
III miejsce drużyna w części teoretycznej: Magdalena Byczk Id, Hubert Próchnicki Id, Miłosz Rettig Id, Klaudia Sałek Id
V miejsce drużyna: Magdalena Byczk Id, Hubert Próchnicki Id, Miłosz Rettig Id, Klaudia Sałek Id
Opiekun: Monika Młynarczykowska

Ogólnopolski Turniej MSI Gaming School w League of Legends
Ćwierćfinał drużyna: Adam Ławrynowicz Ib, Krystian Baboszyn IIIe, Jakub Olkrzycki IIIe, Piotr Szewczyk IIIe, sebastina Wrzałek IIIe
Opiekun: Sylwester Anisimowicz

Wojewódzki Konkurs Poezji Jacka Kaczmarskiego
II miejsce: Maria Jabłońska IIIa
Wyróżnienie: Adriana Czuryńska IIc
Opiekun: Joanna Klein- Szalkowska

Ogólnopolski Turniej Pożarniczy - etap miejski
I miejsce drużyna: Szymon Romaniec Ib, Jan Dias Ib, Aleksandra Wojciechowska IIb
Opiekun: Anna Chwałek

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap miejski
I miejsce: Szymon Romaniec Ib
II miejsce: Jan Dias Ib
Opiekun: Anna Chwałek

Ogólnopolski Konkurs Krajoznawczy Poznajemy Ojcowiznę -etap wojewódzki
II miejsce: w kategorii prace zbiorowe: Bartosz Ogdowski Ib, Julia Żaczek Ib
Opiekun: Hanna Topolska

XII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
IV miejsce: Anna Bałtowska IIIa
Opiekun: Mirosława Pałubicka

I etap Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Wygraj Indeks Politechniki Gdańskiej
Laureatki: Klaudia Tiszbein IIIc, Aleksandra Wróblewska IIIc
Opiekun: Anna Grudzińska

I Konkurs Kartograficzny Merkator
I miejsce w kategorii test: Bartłomiej Ogdowski Ib, Julia Antochowska IId
I miejsce w kategorii prezentacja multimedialna: Dorian Orłowski IIb, Sebastian Turski IIb
Opiekun: Hanna Topolska

IV Edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Spotlight on the USA
II miejsce: Krzysztof Walter IIb i Piotr Szajerka IIs
Opiekun: Aleksandra Kubera.

VI Powiatowy Konkurs Piosenki Miłosnej Miłość niejeden zna język
I miejsce: Adriana Czuryńska IIc
Opiekun: Joanna Klein- Szalkowska

III Wojewódzki Konkurs Poezji i Poezji Śpiewanej
Wyróżnienie: Maria Jabłońska IIIa
Opiekun: Joanna Klein Szalkowska

X Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie
Laureat: Dominik Ruta IIb
Opiekun: Anna Chwałek

IV edycja Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Angielskiej English for Run
III miejsce: Adriana Czuryńska IIc
Opiekun: Joanna Klein- Szalkowska

XIX Powiatowy Festiwal Poezji w Języku Angielskim
I miejsce w kategorii Piosenka: Adriana Czuryńska IIc
I miejsce w kategorii wiersz:Kamila Tymrakiewicz Ic
I miejsce w kategorii scenka:Maria Jabłońska IIIa
Opiekun: Małgorzata Leitich

IV Festiwal Piosenki Romantycznej
II miejsce: Dominika Abramczyk IIc, Adriana Czuryńska IIc
Opiekun: Joanna Klein-Szalkowska

VII Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewanej
I miejsce w kategorii - Zespół: Klaudia Jaś Ic, Dominika Abramczyk IIc, Adriana Czuryńska IIc,Karolina Świderska IIIc, Aleksandra Dłuska IIId
III miejsce indywidualnie w kategorii-Solista: Adriana Czuryńska IIc
Opiekun: Joanna Klein-Szalkowska

Konkurs Wojewódzki Gwiazdka tuż...tuż...
I miejsce w kategorii - Proza: Adriana Piotrzkowska kl. IIc
Wyróżnienia w kategorii-Kartka Świąteczna: Oliwia Trepczyk IIc, Laura Waszkiewicz IIc,
Wyróżnienie w kategorii - Poezja: Agnieszka Lademann IIc
Opiekun: Monika Pranczke

XVII Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu
II miejsce drużyna: Bartłomiej Hennig IIIb, Bartosz Głodkowski IIIb,
Kamil Kreft Ic
Opiekun: Grażyna Górak

II Wojewódzki Konkurs Recytatorsko-Wokalny Poetycki Montaż
II miejsce w kategorii piosenki aktorskiej: Klaudia Jaś Ic
Opiekun: Joanna Klein- Szalkowska

Powiatowy Konkurs Filmowy Czas na zdrowie
Wyróżnienie drużyna: Julia Chrabąszczewska Ic, Wiktoria Ciesielczyk Ic,
Damian Walkowiak IIIc
Opiekun: Justyna Walicka

Konkurs Literacka Nagroda Nike
II miejsce: Natalia Lange Ic, Alicja Michalak Ic, Ewelina Pieper Ic
Opiekunowie: Ewa domarus, Barbara Niewedziała

Konkurs Powiatowy Opozycja Antykomunistyczna w latach 1944-1989
II miejsce drużyna: Adam Ławrynowicz Ib, Bartłomiej Ogdowski Ib
I miejsce indywidualnie: Bartłomiej Ogdowski Ib
Opiekun: Grażyna Górak

X Konkurs Papieski
I miejsce drużyna: Sylwia Gierszewska IIa, Weronika Holka IIa, Martyna Wszeborowska IIa
Opiekunowie:
Barbara Pajzderska, Mirosława Pałubicka

VIII Powiatowy Konkurs Multimedialny Polska niepodległość
I miejsce: Wojciech Kanikuła IIb, Jędrzej Niewiadomski IIs
Wyróżnienie:Wiktoria Rusoń Ia, Monika Wcisłek Ia
Opiekun: Monika Młynarczykowska

Powiatowy Konkurs Polska i Polacy w latach 1914-39
I miejsce drużyna: Weronika Holka IIa, Sandra Prena IIa, Bartłomiej Szott IIa
I miejsce indywidualnie: Sandra Prena IIa
Opiekun: Mirosława Pałubicka

Historyczny Konkurs Powiatowy" Gerard Labuda: Życie i Twórczość Naukowa"
III miejsce drużyna: Weronika Holka IIa, Anna Bałtowska IIIa, Bartosz Głodkowski IIIb
Opiekunowie: Grażyna Górak, Monika Młynarczykowska, Mirosława Pałubicka
 

rok szkolny 2015/2016

XXI Wojewódzki Konkurs- Haft Kaszubski- Linia 2016
III miejsce Dominika Klimczak IIc w kategorii młodzież szkolna
Opiekun: Grażyna Górak

XVII TurniejJakub Wejher i Powiat Wejherowski
I miejsce drużyna: Anna Bałtowska IIa, Dominika Filip IIa, Bartosz Głodkowski IIb, Bartłomiej Hennig IIb
I miejsce indywidualnie Anna Bałtowska IIa
II miejsce indywidualnie Bartłomiej Hennig IIb
III miejsce indywidualnie Dominika Filip IIa
Opiekun: Monika Młynarczykowska

Finał IX Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie
finalistki Agnieszka Lademann Ic, Zuzanna Orłowska IIb
Opiekun: Anna Chwałek

XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego 2016 Moje Westerplatte
finalistka Lidia Mikulska IIIa
Opiekun: Monika Młynarczykowska

Turniej Debat w Języku Angielskim
II miejsce drużyna Piotr Szajerka Is, Julia Jędraszek IId,
Agata Pałasz IId, Julia Włodarczyk IIIb, Kamil Kirklewski IIIc
Opiekun: Aleksandra Kubera

Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK
III miejsce drużyna Aleksandra Kołyszko Ic, Faustyna Kowalkowska Ic, Agnieszka Lademann Ic, Agnieszka Tomczak Ic, Adrian Jaroniec IIc
Opiekun: Anna Chwałek

Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy "Źródła marzeń" 2016
VIII miejsce Marcin Sipajło IIb

Wojewódzki Konkurs Poezji Jacka Kaczmarskiego
III miejsce Maria Jabłońska IIa
Wyróżnienie Joanna Klein IIIa
Opiekun: Joanna Klein-Szalkowska

XIX Międzyszkolny XII Powiatowy Konkurs Ortograficzno-Językowy
II miejsce drużyna w składzie: Krystian Andrzejewski Ic, Urszula Bara Ic, Kamila Borkowska Ic, Weronika Lasota IIs
Opiekunowie:
Monika Pranczke, Aleksandra Prudzienica-Piotrowicz

Festiwal Piosenki Romantycznej
I miejsce Adriana Czuryńska Ic
Opiekun: Joanna Klein-Szalkowska

IV edycja Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Angielskiej English For Fun
II miejsce Adriana Czuryńska Ic

Miejskie eliminacje XVI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem: "Młodzież zapobiega pożarom"
I miejsce zajęła drużyna w składzie: Aleksandra Wojciechowska Ib, Weronika Obrzud Ic, Adrian Jaroniec IIc
I miejsce indywidualnie Aleksandra Wojciechowska Ib
II miejsce indywidualnie Weronika Obrzud Ic
III miejsce indywidualnie Adrian Jaroniec IIc
Opiekun: Anna Chwałek

V Powiatowy Konkurs Piosenki Miłosnej "Miłość niejeden zna język"
I miejsce Joanna Klein IIIa
II miejsce Dominika Abramczyk i Adriana Czuryńska Ic
Opiekunowie: Joanna Klein-Szalkowska, Alicja Klein-Abramczyk

XVI Gdyński Przegląd Jasełek
I miejsce zespół w składzie: Julia Jędraszek, Kacper Skelnik, Damian Dzidkowski, Konrad Uściński, Marcin Sipajło, Izabela Kubińska, Agata Stenzel, Łukasz Zabrocki, Adrianna Czuryńska, Agnieszka Barecka, Aleksandra Dłuska, Martyna Tatarczuk
wyróżnienie Marcin Sipajło
Opiekun: Barbara Bajzderska

Powiatowy Konkurs „Gwiazdka tuż…tuż…”
II miejsce Agnieszka Lademann Id /poezja
Opiekun: Monika Pranczke

V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Opozycji Antykomunistycznej w Polsce w latach 1944-1989
III miejsce Faustyna Kowalkowska, Eryk Wyszyński Ic
Opiekun: Grażyna Górak

XXIV Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia - etap powiatowy
III miejsce Agnieszka Barecka Ic
Opiekun: Anna Chwałek

Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych „Pomyślmy o HIV”
I miejsce grupa teatralna „W Rozproszeniu”
Opiekun: Tomasz Jurkiewicz

Pomorska Liga Debat
II miejsce Mikołaj Fabisiak IIe, Michał Niemc IIb, Szymon Zahajkiewicz IIb, Daniel Sułkowski IIb
Opiekun: Mirosława Pałubicka, Adriana Marasz

XVI Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu
I miejsce skład: Anna Kosidowska IIc, Bartłomiej Głodkowski IIb, Bartłomiej Hennig IIb
Opiekun: Grażyna Górak, Małgorzata Zych

VII Powiatowy Konkurs Multimedialny „Polska niepodległość”
IV miejsce Maria Jabłońska - IIa 
Opiekun: Monika Młynarczykowska

II Festiwal Krótkich Filmów o Uzależnieniach
wyróżnienie Nicole Kahlau, Patrycji Bolin, Agnieszki Jarzemskiej - Id
za film "Sięgnąć dna"
Opiekun: Monika Pranczke

Konkurs Plastyczno-Fotograficzno-Filmowy pt. „ Prawa człowieka”
wyróżnienie w kategorii plastyka Agata Szlagowska - IIe
Opiekun: Monika Pranczke

Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2015/2016
Karolina Strongowska - IIIc

I Konkurs Wiedzy o Historii Wejherowa im. Reginy Osowickiej
kwalifikacja do finału konkursu Daniel Jarecki - IIIc
Opiekun: Monika Młynarczykowska

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II
III miejsce skład: Mikulska Lidia, Marcin Sipajło, Łukasz Zabrocki
Opiekun: Barbara Pajzderska

VIII Powiatowy Konkurs Historyczny "Polacy i Polska w latach 1914-1939"
I miejsce indywidualnie - Weronika Holka Ia
III miejsce drużynowo skład: Weronika Holka, Sandra Prena, Bartłomiej Szott
Opiekun: Mirosława Pałubicka

Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Fotograficznym - „Żołnierze wyklęci”
III miejsce – Martyna Wszeborowska Ia
wyróżnienie – Agata Szlagowska II e
Opiekunowie: Mirosława Pałubicka i Grażyna Górak

rok szkolny 2014/2015

Wojewódzki Multimedialny Konkurs Historyczny " Żołnierze wyklęci- wczoraj i dziś"
III miejsce- uczniowie klasy III d: Michał Wasilewski, Monika Wittbrodt Opiekun: Monika Młynarczykowska

XV Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu
IV miejsce - Klaudia Tiszbein, Krzysztof Zalewski, Batrłomiej Hennig wyróznienie za przentację - Jakuba Kozakiewicza IIIc
Opiekun: Grażyna Górak

VI Powiatowy Konkurs Multimedialny "Polska niepodległość"
I miejsce - Klaudia Łazińska IIa
Opiekun: Monika Młynarczykowska

Olimpiada Historyczna
udział w etapie wojewódzkim Adrian Darznik IIIb
Opiekun: Grażyna Górak

I edycja Konkursu Wiedzy o Mediach
kwalifikacja do II etapu - Martyna Korda, Wioleta Kunkol, Angelika Borchmann, Monika Wittbrodt, Michał Wasilewski
Opiekun: Monika Młynarczykowska

XI Pomorski Konkurs Matematyczny
kwalifikacja do finału uczniów klasy I b w składzie: Bartłomiej Hennig, Maciej Karczmarczyk, Bartosz Głodkowski, Daniel Sułkowski

rok szkolny 2013/2014

XIII Mistrzostwa Wiedzy Komputerowej Powiatu
VI miejsce indywidualnie - Patryk Biliński IIIB
Opiekun: Sylwester Anisimowicz

Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewanej
I miejsce Ewelina Machalewska IIID
III miejsce Joanna Grabowska IIIC, Jakub Rak IIIB
Opiekun: Joanna Klein-Szalkowska

XIV Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu
III miejsce Paulina Czarnowska, Tomasz Milewski, Patryk Przybylski
Opiekun: Grażyna Górak

VI Powiatowy Konkurs Historyczny „Polska i Polacy w latach 1914 – 1939”
II miejsce Sandra Hajdas IIIA, Mateusz Juzala IIIA, Zuzanna Kamińska IIID
Opiekun: Grażyna Górak

rok szkolny 2011/2012

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia
I miejsce etap okręgowy Adrianna Józefowska - IIc
Opiekun: Anna Chwałek, Małgorzata Zych

Powiatowy Konkurs z Matematyki
I miejsce w kategorii klas pierwszych - Małż Liwia - Id

Powiatowy Konkurs z Fizyki
I miejsce w kategorii klas pierwszych - Fiertek Monika - Ib
I miejsce
w kategorii klas drugich - Nowak Mikołaj - IIb

Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego "Super Bowl" - II edycja
II miejsce - Walczyńska Anna - Id
III miejsce - Dempc Łukasz - IIIb
IV miejsce - Szwec Patryk - IIIe

XIV Powiatowy Festiwal Poezji w Języku Angielskim
I miejsce w kategorii piosenka
Ewelina Machalewska - ID
Joasia Grabowska - IC

I Powiatowy Konkurs Piosenki o Tematyce Miłosnej „Miłość nie jeden zna język”
II miejsce - Marek Pakieser - IIb

I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Opozycji Demokratycznej w Polsce
w latach 1944-1989

16.12.2011
III miejsce
Skład:
Marta Filipkowska
Justyna Okrój
Opiekun grupy: Grażyna Górak

IV Powiatowy Konkurs Historyczny "Polacy i Polska w latach 1914-1939"
I miejsce drużynowo
Skład:
Justyna Sychowska
Mateusz Odowski
Jakub Struck
Opiekun: Mirosława Pałubicka

XII Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu
III miejsce
Skład:
Paulina Budzisz
Mateusz Milewski
Jan Zych

V Powiatowy Konkurs o Życiu i Twórczości Jana Pawła II
I miejsce
Drużyna w składzie:
Malwina Gojke – IIa
Aneta Sarnowska – IIa
Agnieszka Rozmysłowicz – IIa
Opiekun: ks. Michał Sumisławski

rok szkolny 2010/2011

XXXVIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy
etap centralny - III miejsce
Reprezentacja w składzie:
Jan Zych - IIe
Sławomir Wrosz - IIIe
Michał Jeszke - IIIe

IX Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych w Redzie
II miejsce

XI Gdyńskie Teatralia w Centrum Kultury
pierwsza nagroda

XI Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu
I miejsce
Reprezentacja w składzie:
Paulina Budzisz – IIc
Michał Jeszke – IIIe
Jan Zych – IIe

Wojewódzki Bożonarodzeniowy Konkurs Plastyczny
II miejsce
Katarzyna Bryłka – Ic

Edukacyjny Projekt Ekologiczny „Patrz i zmieniaj”
III miejsce
Alicja Kupczyk – Ic

Konkurs ekologiczny na poster „Patrz i zmieniaj”
II miejsce
Magdalena Kotwicka – Id

IV Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się być wolnymi"
IV miejsce
Monika Paszke, Magdalena Zamojska, Patrycjusz Trocki

Powiatowy Konkurs Historyczny "Polska i Polacy w latach 1914-1939"
II miejsce
Justyna Sychowska, Jakub Struck, Mateusz Odowski
opiekun – Jacek Pałubicki

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
finalista Jakub Struck
opiekun – Jacek Pałubicki

Turniej Wiedzy Pożarniczej - Młodzież zapobiega pożarom"
II miejsce drużynowo w etapie miejskim

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia
II miejsce etap wojewódzki Adrianna Józefowska
opiekun - Anna Chwałek

Powiatowy Festiwal Poezji w Języku Angielskim
I miejsce w kategorii scenka rodzajowa - uczniowie z klasy Ia
II miejsce w kategorii piosenka - Marek Pakieser i Jakub Kirklewski
III miejsce w kategorii piosenka - Marta Rączka
opiekun - Elżbieta Rębiś

Konkurs Języka Angielskiego "Wejheriada"
Rafał Kamiński, Agnieszka Chojke, Denis Gruba - etap finałowy
"Pokaż nam Język"
Patryk Szwec, Patryk Bark - etap finałowy
opiekun - Anna Kulikowska

© 2005-2016 Copyright by lo1.rumia.pl        All rights reserved