Najlepsze licea - brązowa szkoła 2022

Piknik Szkolny 2024

2024.06.01

Z przyjemnością ogłaszamy, że po raz kolejny Samorząd Uczniowski ma możliwość przyłączyć się do organizowania Pikniku Szkolnego.
Już 18 czerwca od godziny 10:00 będziecie mogli skorzystać z przygotowanych dla Was atrakcji, takich jak:
- loteria fantowa
- popcorn
- świeża lemoniada
- kiermasz ciast
- zdrowe przekąski
- słynny chleb ze smalcem (przygotowany przez p. Górak)
- warkoczyki
- tatuaże
- turniej Brawl Stars.
W tym roku postanowiliśmy wspomóc zbiórkę pieniędzy na rehabilitację 19-latka z Rumi, Szymona Henniga, który ze względu na swoją chorobę potrzebuje stałego leczenia i rehabilitacji.
Mamy nadzieję, że uda nam się uzbierać dla niego jak największą kwotę, a żeby Was jeszcze bardziej zachęcić do pomocy zaproponowaliśmy wyzwanie naszym paniom dyrektorkom – w przypadku uzbierania wyznaczonej przez nas sumy pieniędzy - przejazd toru na hobby horse!
Zarówno panie wicedyrektorki Tatiana Łapińska i Danuta Sahajdaczna jak i pani dyrektor Lucyna Penkowska przyjęły nasze wyzwanie, za co im bardzo dziękujemy.
Żeby zobaczyć całą trójkę na hobby horse potrzebujemy kwoty 3000zł. Jeśli przekroczymy próg 2000zł tor pokonają panie wicedyrektorki.
Potrzebujemy także Waszej pomocy – bardzo prosimy o przynoszenie fantów na loterię (gry, książki, maskotki, gadżety, artykuły papiernicze, figurki, rękodzieło itp.). Podpisane rzeczy prosimy zostawiać w dyżurce przy wejściu do szkoły.
Każdą klasę prosimy również o przygotowanie co najmniej jednego ciasta lub zdrowej przekąski i przyniesienie ich w dniu pikniku.
Osoby, które byłyby chętne do pomocy przy poszczególnych stoiskach proszone są o skontaktowanie się z opiekunem SU – panią Agatą Schulz.
#pomagamy #siepomaga #piknikszkolny #lo1rumia