Dzisiaj jest:
     » IX Edycja Powiatowej Olimpiady Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu
Dodano: 26.11.2008
W piątek 21.11.2008r. w naszym liceum odbyła się już drugi raz Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu, w której udział wzięło 9 trzyosobowych zespołów reprezentujących szkoły średnie naszego powiatu.

Fotogalerię z imprezy znajdziesz tutaj.

» GÓRA GROSZA 2008
Dodano: 4.11.2008
W dniach 19 i 20.11.2008r. w naszym liceum zostanie przeprowadzona akcja "Góra Grosza 2008".
Informujemy, że dnia 20.11 na 5 lekcji odbędzie się apel poświęcony tegorocznej zbiórce.

Więcej informacji na temat "Góry Grosza" możesz znaleźć tutaj.

» KALENDARIUM I SEMESTRU 2008/09
Dodano: 30.10.2008
Kalendarz czynności na listopad i grudzień 2008 r. oraz styczeń i luty 2009 r. można pobrać tutaj.

» WOLONTARIUSZE WOŚP
Dodano: 30.10.2008
11 stycznia 2009 r. odbędzie się XVII Finał WOŚP, której dochód zostanie przeznaczony na wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci.
Zgłoszenia przyjmujemy w bibliotece szkolnej. Aby zostać wolontariuszem, należy wypełnić kartę zgłoszeniową i dołączyć zdjęcia. Rejestracja potrwa do 28 listopada 2008 r.

Więcej informacji na temat WOŚP znajdziesz tutaj.

» IX EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY O KASZUBACH I POMORZU
Dodano: 29.10.2008
Podobnie jak w ubiegłym roku, I LO w Rumi - we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Wejherowie - jest organizatorem tegorocznej Powiatowej Olimpiady Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu, skierowanej do uczniów szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu.
Więcej informacji oraz kartę zgłoszenia można znaleźć tutaj.

» OTWARCIE STREFY REKREACYJNO-SPORTOWEJ
Dodano: 28.10.2008
Dnia 28 października 2008 r. do użytku oddano ogólnodostępną strefę rekreacji i sportu, w skład której wchodzą m.in.: wielofunkcyjne boiska, skocznia, 100-metrowa bieżnia tartanowa czy stoły do gry w szachy. Ponadto szkoła otrzymała kilkaset sztuk różnego sprzętu sportowego. Zainstalowany został też monitoring, mający na celu zapewnienie bezpieczeństwa.
Strefa powstała w ramach projektu rozbudowy infrastruktury sportowo-rekreacyjnej szkół powiatu wejherowskiego, realizowanego przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

» "KREW RATUJE ŻYCIE"
Dodano: 27.10.2008
W dniach 20 i 22.10 br. dla uczniów klas III zorganizowano w szkole spotkanie z p. Bogumiłą Piernicką ze Stacji Krwiodawstwa wejherowskiego szpitala. Celem prelekcji było zapoznanie młodzieży z ideą honorowego krwiodawstwa.     » czytaj dalej